Як помиляється той, хто думає, ніби казки оживають тільки в новорічну ніч! Багато місця вже на початку грудня впускають чарівництво свята: запалюються різнокольорові вогні, вбираються ялинки, відкриваються різдвяні ярмарки, звучить музика, і апетитні запахи святкових страв. Не зволікайте !!! Швидше вирушайте туди, де вже настало свято - найчарівніший свято року!

Одним з таких місць є - екоклуб Savage! Тут можна знайти: яскраве сонце, туманне марево над річкою, ранковий запах свіжого хліба, активні прогулянки на свіжому повітрі, катання на... Читати далі

Існує таке упередження, що найкращий відпочинок може бути тільки влітку. Насправді це не так, відпочинок восени може бути яскравим і незабутнім.
У багатьох регіонах України у вересні-жовтні ще стоїть тепла, суха погода, а іноді нас радує комфортними високими температурами і «бабине літо». Тому відпочинок восени може Вам порадувати навіть більше, ніж літній відпочинок.
Осінь - це прекрасна пора погуляти в лісі, насолодитися теплим сонцем, свіжим повітрям, красою червоно-жовтого забарвлення дерев і чагарників, вільними екологічними... Читати далі

Осінь є класичною порою року для лову щуки, коли температура повітря падає до 20-23 градусів. Тобто це приблизно кінець серпня і середина вересня. Саме в цей період ловля хижачки буде найактивніша, тому що щука хоче набити черево для зимівлі, подібно ведмедю, що впадає в сплячку. Ловити щуку восени найприємніше заняття, так як збільшуються шанси на піймання великих екземплярів щук. Ми пропонуємо Вашій увазі 7 корисних порад, які, сподіваємося, допоможуть Вам успішно проводити осінню рибалку на водоймі.

Порада... Читати далі

Ви не знаєте як провести незабутні вихідні? Ви не знаєте який комплекс, готель, базу або пансіонат Вам обрати?? Тоді ми допоможемо Вам з вибором.

Кращий комплекс знаходиться в самому мальовничому куточку Херсонщини, в селі Кізомис. Найкрасивіше місця, ніж пониззі Дніпра годі й шукати. Невеликі острови рясніють яскравими фарбами дивовижних квітів, незвичайну кольорову палітру доповнюють зелені зарості і синього кольору вода, величної річки Дніпро. Фауна цього краю багата... Читати далі

Сторінки