Екоклуб «Savage» - це сучасний комплекс, розташований у пониззі річки Дніпро серед красивого і дивовижного куточка природи. Загальна площа дельти Дніпра займає 350 квадратних кілометрів. Вся дельта порізана численними протоками і рукавами, які впадають в озера і лимани, утворюючи понад 50 островів - плавні. Барвисті острова завжди вкриті яскравою зеленню і квітами. Тут Дніпро впадає в Дніпровсько-Бузький лиман, що з'єднується з Чорним морем протокою шириною 3 кілометри, між Очаківським мисом і Кінбурнської косою. Тутешній лиман - справжній рибний заповідник. Справжні цінителі  риболовлі  оцінять багатий водний світ, який нараховує близько вісімдесяти видів річкових мешканців, тут водиться: щука, судак, окунь, карась, сом, короп та інші риби.

Екоклуб «Savage» надає широкий спектр послуг для чудового відпочинку.

Основним нашим напрямком є ​​садівництво. У нас Ви можете побачити безліч декоративних, плодово-ягідних і водних рослин, отримати задоволення від буйства фарб польових трав і квітів.

Так само Ви можете насолодитися рибалкою. Адже тутешній край є ідеальним місцем для риболовлі. Літньо-осінній період вважається піком рибальського сезону. Зимова риболовля так само користується особливою популярністю. А Ваші шанси на великий улов зростуть за допомогою наших досвідчених єгерів.

У Екоклубі Ви можете орендувати човен або катер для риболовлі або для того, щоб відправитися у маленьку подорож по плавнях, протоках річки і лиману, спостерігаючи за унікальною флорою і фауною херсонського краю. Наш комплекс обладнаний сліпом і причалом, а також стоянкою для катерів, тому Ви зможете залишити свій плавзасіб на тимчасове або довгострокове зберігання.

Екоклуб «Savage» з радістю чекає і любителів полювання. Наш досвідчений єгер завжди прийде на допомогу, вибере відповідні місця і при необхідності супроводить Вас.

А якщо Ви хочете провести незабутнє свято в приємній заміській обстановці, то екоклуб «Savage»  надасть Вам таку прекрасну можливість. Нам під силу влаштувати будь-яке свято!

Для розміщення гостей пропонуються комфортабельні апартаменти, які оснащені всіх необхідним.

Гостей екоклуба «Savage» райдужно зустрінуть і запропонують скуштувати страви домашньої кухні, які за старовинними рецептами готують в печі. Доки кухарі любовно створюють свої кулінарні шедеври, гості можуть оцінити чудові місцеві пейзажі. Якщо ви бажаєте усамітнитися та пообідати на свіжому повітрі, то до ваших послуг затишні альтанки з барбекю.

На території екоклуба розташована Wi-Fi зона.    

Розташований комплекс в екологічно чистій зоні, в Нижньодніпровському національному природному парку, що забезпечує гостям приємний відпочинок далеко від міського шуму і суєти.  

Вибравши екоклуб «Savage» Ви не пошкодуєте! Це буде найдивовижніша пригода, нові знайомства, вдала рибалка, цікаве і азартне полювання, підкорення величної річки і звичайно неповторний відпочинок. Це будуть Ваші найкращі спогади!

 «Savage» - це ідеальне місце для відпочинку!