Екоклуб «Savage» - це дивовижне місце, унікальність якого полягає в його вдалому географічному розташуванні на Дніпрі, в екологічно чистій зоні.

Ми вирішили, що основною нашою метою, буде створити сад з ландшафтним дизайном. Адже садівництво - це хобі для багатьох людей, яке має крім практичного значення ще і величезний естетичний і творчий сенс.

Пониззя Дніпра дозволяє відтворити найсміливіші ідеї завдяки клімату і гарному водному забезпеченню. І гарний доказ тому - наш екоклуб «Savage». Ландшафтний дизайн - це свого роду спосіб створення гармонії, яка допомагає знайти гармонію в собі. Декоративні, плодово-ягідні дерева та чагарники, висаджені біля численних дерев'яних альтанок, доглянуті газони, живоплоти і квіткові килими, які простягаються не тільки по землі, а й по поверхні води, в комплексі утворюють файний сад.

Сад - це найкраще місце для здорового відпочинку. Спокійне середовище та свіже повітря прекрасно відновлюють сили людини. Відвідавши екоклуб «Savage» хоча б раз, Ви будете бажати повернутися сюди знову і знову!