Коли приходить час весняних вихідних, єдине, що хочеться зробити - спакувати валізи або рюкзаки та відправитися подалі від міста. Не потрібно кудись далеко мандрувати, адже в Україні є багато цікавих місць, які зобов'язаний відвідати кожен. Одним з таких місць є Херсонський край. Ви можете запитати: «І чим же славний Херсонський край, крім кавунів?»

А ми відповімо: «Це край заповідних територій, де розташовано близько 80 об'єктів природно-заповідного фонду, два біосферних заповідники України - Чорноморський і Асканія-Нова, єдина в Європі пустеля - Олешківські піски і екологічно чиста дельта Дніпра."

Відпочинок на березі Дніпра може стати цілим відкриттям, тому що в його дельті знаходиться понад 50 островів. Вони омиваються протоками і рукавами довжиною в 300 кілометрів! Це справжнє річкове царство, по якому  Ви можете здійснювати екскурсії на швидкохідному катері або моторному човні. Дніпровські плавні - один з найбільш цінних природних комплексів не тільки в Україні, але і в Європі. Все тому, що тут з давніх пір збереглися рідкісні заплавні ліси, луки і болота, а ще безліч рослин, наприклад, білосніжні водяні лілії.

Крім того тут можна організувати не тільки прогулянки, а й шикарну риболовлю чи полювання. Риболовля тут завжди увінчується успіхом, тому що в плавнях річки мешкає близько 60 видів риб: сазан, щука, карась, сом, язь, плотва, лящ, окунь, судак, краснопірка і ще багато інших риб. Якщо ж Ви більше мисливець, ніж рибалка, то і в цьому випадку не розчаруєтеся - дніпровська фауна дуже багата. Можна влаштувати, як індивідуальне так і колективе  полювання на сіру куріпку, фазана, диких качок і парнокопитних тварин, зайця-русака, лисицю або вовка.

Якщо ж Вам хочеться зробити вищеперелічені заняття, поєднати їх разом, або просто відпочити, то екоклуб «Savage»  чекає на Вас!

Екоклуб «Savage» знаходиться в селі Кізомисі Білозерського району, якраз в пониззі Дніпра. Тут Ви зможете розташуватися у затишних  апартаментах, з видом на сад і озеро, з усіма зручностями. Проводити вечори в ресторані домашньої кухні, в компанії друзів і близьких, або організувати барбекю на свіжому повітрі. Для тих, хто захоче порибалити, в екоклубі здаються катери і човни в оренду. Ми дбаємо про своїх гостей, тому Вас будуть супроводжувати наші єгері. Це стосується не тільки рибалки але і полювання, для Вас наші досвідчені єгері проведуть інструктаж з техніки безпеки, розкажуть про терміни полювання і дозвільних документах і найголовніше покажуть найкращі місця полювання на дичину.

Сподіваємося, що Екоклуб «Savage» стане для Вас чимось на зразок безтурботної гавані, куди завжди можна причалити після трудових буднів.