Якщо ви вирішили побувати на рибалці в Кізомисі, то екоклуб «Savage» чекає на Вас! «Savage» - це сучасна рибальська база на березі Дніпра з комфортабельними апартаментами, яка надає можливість своїм відвідувачам залишитися один на один зі своїми думками, насолодитися спокоєм і мальовничою природою Дніпровських плавнів в Кізомисі. База відпочинку «Savage» розташована в Херсонській області, краса тутешніх місць вразить Вас: дрібні острівці, яскрава зелень, квіти, безкрає небо і чисте повітря, що ще потрібно для гарного проведення часу. Справжні цінителі риболовлі по достоїнству оцінять багатий водний світ, який нараховує близько вісімдесяти видів річкових мешканців, тут водиться: щука, судак, окунь, карась, сом, короп та інші риби.

Після гарного улову підкріпитися і набратися сил можна в ресторані, тут Вас райдужно зустрінуть і запропонують страви домашньої кухні, які за старовинними рецептами готують в печі. Поки кухарі любовно створюють свої кулінарні шедеври, гості можуть оцінити чудові місцеві пейзажі.

Якщо ви бажаєте усамітнитися і пообідати на свіжому повітрі, то до ваших послуг затишні альтанки.

База відпочинку «Savage» в Кізомисі, окрім відмінної риболовлі, надає і інші види відпочинку. У нас можна взяти напрокат човен і відправитися в маленьку подорож по плавнях Дніпра, спостерігаючи за унікальною флорою і фауною Херсонського краю. Відпочинок на річках України з кожним роком набирає обертів популярності і зміцнює свої позиції в туристичній галузі.

Наш комплекс обладнаний причалом і стоянкою для катерів, тому ви без проблем зможете залишити свій плавзасіб на тимчасове або довгострокове зберігання.
Екоклуб «Savage», окрім рибалок, з радістю чекає і любителів полювання. Досвідчений єгер завжди прийде на допомогу, вибере відповідні місця і при необхідності супроводить Вас.

Також у нас можна організувати незабутній корпоратив, оригінальне весілля або веселий день народження. Заходи ми пропонуємо провести в ресторані або на вулиці в наших облаштованих альтанках. Нам під силу влаштувати будь-яке свято.

Вибравши базу відпочинку «Savage» для риболовлі на Дніпрі, ви не пошкодуєте - це буде найкраща пригода, нові знайомства, вдала рибалка, підкорення величної річки і  неповторний уїк-енд. Риболовля в низов'ях Дніпра запам'ятатися Вам надовго - це будуть Ваші найкращі спогади.
Екоклуб "Savage" -це відпочинок круглий рік!