На вулиці холодно, а душа забажає відпочинку та пригод. Не знаєте, де можна чудово провести час? Тоді ми чекаємо Вас в Екоклуб «Sаvage» на зимову рибалку та полювання. Не чекайте літа, організувати прекрасний уїк-енд можна і взимку. Наш комплекс розташований в мальовничому місці, в дельті величного і могутнього Дніпра. На території комфортабельні котеджі посипані снігом, а вічнозелена хвоя навколо причепурилася білої шубою, ну де, як не тут можна провести свої вихідні, насолодитися чистим, свіжим повітрям, оцінити красу херсонського краю і зловити в лунці справжню щуку, щоб загадати бажання. У нас розваги для справжніх чоловіків, готових до нестандартних умов.

Зимова риболовля на Дніпрі досить складна, але від того, ще більш захоплююча, підлідний лов для справжніх рибалок. У холодну пору року добре клює окунь, щука, тарань. Рибалки стверджують, що представники підводного світу мають на багато більше корисних властивостей саме в цей період.

До місця лову або полювання вас буде супроводжувати досвідчений єгер, взявши з собою необхідний інвентар, снасті і льодоруб.

На базі комплексу працює кухня по домашньому, працівники якого із задоволенням допоможуть вам перечистити ваш улов, потім за бажанням приготувати юшку або при необхідності заморозити вашу рибу. Після морозного дня ми пропонуємо гостям погрітися біля каміна, а після, пообідати смачної рибної юшкою від нашого кухаря.

Зимова риболовля залишить багато приємних спогадів - це буде незабутній відпочинок і дивовижні враження. Природа дельти Дніпра підкорить вас своєю первозданністю, незвичайними пейзажами, тишею і гармонією.

Приїжджайте на Зимову рибалку, сніг і мороз ще не привід залишатися вдома - це відмінний шанс влаштувати неповторний відпочинок з друзями або з сім'єю.