Попереду вихідні, а на вулиці холодно, мороз і сніг, хто сказав, що в таку погоду не можна відпочити на природі? Одягайтеся тепліше, і пориньте у захоплюючу подорож в еко клуб «Savage». Це дивовижне місце розташоване в мальовничому Херсонському краї в дельті Дніпра в селищі Кізомис. Ця екологічно чиста зона знаходиться в Нижньодніпровському національному природному парку, що, безумовно, забезпечує відвідувачам спокій далеко від галасливих мегаполісів. Це відмінне місце для зимового відпочинку сім'єю з дітьми. 

Дерев'яні котеджі знаходяться на закритій території, що охороняється. На базі чистота і порядок, навколо житлових корпусів багато вічнозелених рослин. Ніщо не завадить приємному відпочинку вам і вашим близьким - навколо тільки тиша, спокій і гармонія.

Відпочинок взимку на річці - це відмінне проведення часу, вибравши наш рибальський комплекс, ви не пошкодуєте. У Кізомисі дуже красива природа, плавні, річки, острови і озера! У водоймах живуть найрізноманітніші представники підводного світу, яких повно навіть в холодну пору року. Побувавши в цих місцях один раз, вам захочеться повертатися сюди знову і знову!

Наші комфортабельні апартаменти мають все необхідне: зручні ліжка з ортопедичними матрацами, гарячий душ, кабельне телебачення, безкоштовний WI-FI і інший сервіс.

Заняття знайдеться у нас кожному, на будь-який смак. Для справжніх рибалок є зимовий лов риби, охота з досвідченим єгерем, а після активних прогулянок на свіжому повітрі, ми пропонуємо своїм гостям погрітися в камінному залі і скуштувати смачні страви приготовані на дров'яної печі. У нас не буває нудно, ми задовольнимо бажання будь-якого гостя.

Шикарний відпочинок без турбот - це до нас, еко клуб «Savage» - наш девіз «у природи немає поганої погоди», ми влаштуємо незабутній зимовий відпочинок для всієї сім'ї. Ви і ваші діти довго будуть пам'ятати веселий і захоплюючий уїк-енд.