Екоклуб SAVAGE запрошує відсвяткувати ВЕЛИКДЕНЬ!

      Великдень – одне з найсвітліших і найрадісніших свят в році. Він уособлює прихід довгоочікуваної весни: в лісах розпускаються первоцвіти, весняні дощі освіжають землю, а в небі з’являються птиці, що повертаються з далеких країн. І, як це здавна прийнято в слов’янській культурі і релігії, відзначається це свято обов’язково широким застіллям.

        Екоклуб SAVAGE  запрошує всіх бажаючих відсвяткувати Великдень, відповідно до традицій в атмосфері спокою і сімейного затишку.

        На свято Пасхи  в храмі (не подали Льоку від еко клубу) відбудеться богослужіння, після якого будуть освячувати паски, паски, крашанки і все, що приготовлено до святкового столу для розговіння після Великого посту. 

        Ресторан SAVAGE  запропонує своїм гостям атмосферу справжнього традиційного свята, з легкої весняної романтикою, з  пасками  і  крашанками ,  яєчними боями ,  достатком м’ясних і рибних страв , а так само святковими  привітаннями  від уважного і привітного колективу. 

        Для розміщення  екоклуб SAVAGE  надає  комфортабельні апартаменти . В апартаментах для Вас є все необхідне: зручні ліжка з ортопедичними матрацами, гарячий душ, супутникове TV, безкоштовний WI-FI і інший сервіс.

         Зіставте все задоволення весняного свята:  чудову кухню, душевне спілкування, розваги на свіжому повітрі в  Екоклуб SAVAGE , і подаруйте собі  незабутні вихідні  в оточенні улюблених і близьких.

 

Бронювання та додаткова інформація за тел: +38 (097) 097 01 77.