Охотничья собака

Кращий відпочинок в пониззі Дніпра

Ви не знаєте як провести незабутні вихідні? Ви не знаєте який комплекс, готель, базу або пансіонат Вам вибрати ?? Тоді ми допоможемо Вам з вибором.

Кращий комплекс знаходиться в самому мальовничому куточку  Херсонщини , в селі  Кізомис . Найкрасивіше місця, ніж  пониззі Дніпра  годі й шукати. Невеликі острови рясніють яскравими фарбами дивовижних квітів, незвичайну кольорову палітру доповнюють буяння зелені зарості і синього кольору вода, величної річки  Дніпро . Фауна цього краю багата підводним світом, в якому живе величезна кількість різних риб. Славляться ці місця уловом щуки, карася, зустрічається тут судак, сом, короп, окунь та інші річкові мешканці. Крім того місцева дичина не менше різноманітна, ніж підводний світ: крижень, нирка, сіра качка, гусак. Весь цей край відноситься до Нижньодніпровському національному природному парку.

Тут, серед цих дивовижних панорам розташувався  Екоклуб Savage .  Для Вас комфортабельні апартаменти, вид з яких відкривається на сад з ландшафтним дизайном і озеро. Ще однією нашою родзинкою є домашня кухня приготована на дров’яної печі. Від наших страв Ви отримаєте море гастрономічних емоцій.

Екоклуб  Savage пропонує своїм гостям багато цікавого:

  1. Риболовля в низов’ях Дніпра Херсон  – це вища насолоди для цінителів відпочинку на природі. Улов є завжди, ще ніхто не повертався з порожніми руками, після риболовлі, ви можете приготувати свою здобич на мангалі в одній з альтанок на території екоклуба або віднести рибу в ресторан, де кухар приготує її для Вас.
  2. Полювання на Херсонщині – заняття для справжніх чоловіків. Мисливські угіддя, які розкинулися в цьому краю, повні дичини. Ми чекаємо в гості досвідчених мисливців і раді будемо новачкам. Досвідчений єгер завжди прийде на допомогу, підкаже правильні місця і супроводить Вас.
  3. У  Екоклуб Ви можете  орендувати човен або катер  і влаштувати для себе цікаве  подорож по плавнях. Так само Ви можете прийти до нас на човні і зупинитися на нашому причалі (екоклуб так само надає послуги з довгострокового зберігання плавзасобів).
  4. Організувати будь-який захід з друзями і колегами: корпоратив, День Народження, Ювілей, Новий рік і багато інших Будь-яке свято у нас пройде на вищому рівні.

Відпочинок  в Екоклуб «Savage»  – це фантастичні вихідні, неймовірні пригоди, нові знайомства, гідна рибалка, дивовижна охота, підкорення величного Дніпра і просто милування природою та її багатствами. Ми чекаємо своїх гостей круглий рік і знаємо, чим вас здивувати в будь-який час.

Наша мета зробити Ваш відпочинок безтурботним, так що зробіть правильний вибір – відвідайте екоклуб Savage, тому що ми кращі