ПОДОРОЖУЙТЕ У ГРУДНІ!

     Як помиляється той, хто думає, ніби казки оживають тільки в новорічну ніч! Багато місця вже на початку грудня впускають чарівництво свята: запалюються різнокольорові вогні, вбираються ялинки, відкриваються різдвяні ярмарки, звучить музика, і апетитні запахи святкових страв. Не зволікайте !!! Швидше вирушайте туди, де вже настало свято – найчарівніший свято року!

         Одним з таких місць є – екоклуб Savage ! Тут можна знайти: яскраве сонце, туманне марево над річкою, ранковий запах свіжого хліба, активні прогулянки на свіжому повітрі, катання на ковзанах, гарячий глінтвейн, камін над яким можна зігріти руки, смачні страви, приготовані на дров’яної печі. Саме тут можна провести свої вихідні, насолодитися чистим, свіжим повітрям, оцінити красу  херсонського краю.

        А для справжніх рибалок екоклуб Savage  пропонує  зимову риболовлю на Дніпрі.  Вона досить складна, але від того, ще більш захоплююча. У холодну пору року добре клює окунь, щука, тарань. Рибалки стверджують, що представники підводного світу мають на багато більше корисних властивостей саме в цей період.

        Екоклуб Savage   пропонує проживання в комфортабельних апартаментах, які мають все необхідне: зручні ліжка з ортопедичними матрацами, гарячий душ, кабельне телебачення, безкоштовний WI-FI і інший сервіс. Наші апартаменти оточені вічнозеленої хвоєю, прикрашені срібними кулями і червоними вогниками. Все в передчутті довгоочікуваного свята і дива.

        Екоклуб Savage пропонує Вам незабутній зимовий відпочинок для всієї родини . Ви і ваші діти довго будуть пам’ятати веселий і  захоплюючий уїк-енд .