Екоклуб «Savage»   – це сучасний комплекс, розташований у пониззі річки Дніпро серед красивого і дивовижного куточка природи. Загальна площа дельти Дніпра займає 350 квадратних кілометрів. Вся дельта порізана численними протоками і рукавами, які впадають в озера і лимани, утворюючи понад 50 островів – плавні. Барвисті острова завжди вкриті яскравою зеленню і квітами. Тут Дніпро впадає в Дніпровсько-Бузький лиман, що з’єднується з Чорним морем протокою шириною 3 кілометри, між Очаківським мисом і Кінбурнської косою. Тутешній лиман – справжній рибний заповідник. Справжні поціновувачі риболовлі по достоїнству оцінять багатий водний світ, який нараховує близько вісімдесяти видів річкових мешканців. Тут водиться: щука, судак, окунь, карась, сом, короп та інші види риб.

    Екоклуб «Savage»   надає великий спектр послуг для чудового відпочинку.

    Основним   нашим напрямком   є   садівництво .   У нас   Ви можете побачити безліч   декоративних, плодово-ягідних і водних   рослин , отримати задоволення від   буйства   фарб польових трав і квітів.  

    Так само   Ви можете насолодитися   ловом риби.   Адже   тутешні краї   є ідеальним місцем   для риболовлі. Літньо-осінній період вважається піком рибальського сезону.   Зимова риболовля   так само користується особливою популярністю. А Ваші шанси на великий улов зростуть за допомогою наших досвідчених єгерів.

    В   Екоклуб Ви можете орендувати човен   або   катер для рибалкі. А також для   для того, що б відправитися в маленьку подорож по плавнях, протоках річки і лиману , спостерігаючи за унікальною флорою і фауною херсонського краю.  ; Наш комплекс обладнаний сліпом,   причалом   і стоянкою для катерів, тому Ви зможете залишити своє плавзасіб на тимчасове або довгострокове зберігання.

    Екоклуб   «Savage»   з радістю чекає і любителів полювання. Наш досвідчений єгер завжди прийде на допомогу, вибере відповідні місця і, при необхідності, супроводить Вас.

    А якщо   Ви   хочете   провести незабутнє свято   в приємній заміської обстановці ,   то     екоклуб   SAVAGE надасть   Вам   таку   прекрасну можливість . Нам під силу влаштувати будь-яке свято!

    Для   розміщення гостей   пропонуються   комфортабельні апартаменти , які оснащені всіх необхідним.

    Гостей   екоклуба   «Savage»   райдужно зустрінуть і запропонують скуштувати   страви домашньої кухні , які за старовинними рецептами готують в печі. Поки кухаря любовно створюють свої кулінарні шедеври гості можуть оцінити чудові місцеві пейзажі. Якщо ви   бажаєте усамітнитися   і пообідати на свіжому повітрі, то до ваших послуг затишні альтанки з барбекю.

    На території   екоклуба   розташована   Wi-Fi зона.

    Розташований комплекс   в екологічно чистій зоні, в   Нижньодніпровському національному природному парку ,   що забезпечує гостям приємний відпочинок далеко від міського шуму і суєти.

    Вибравши   екоклуб «Savage»   Ви не пошкодуєте!   Це буде найдивніше пригода, нові знайомства, вдала рибалка, цікава і азартна полювання, підкорення величної річки і просто неповторний   відпочинок. Це будуть Ваші найкращі спогади!

    «Savage» – це ідеальне місце для   відпочинку!