Ловля рыбы на удочку

Риболовля влітку. Поради з ловлі.

Риболовля влітку найвдаліша. І не тільки тому, що погода дозволяє безмежно перебувати на свіжому повітрі. Досвідчені рибалки знають, що до літа закінчується весняний нерест і можна застосовувати будь-які снасті для лову риби.

      У літньої риболовлі на Дніпрі є свої періоди, тому під час планування поїздки ви орієнтуйтеся на їх особливості:

1) У червні, коли літні деньки найдовша в році і водойми прогріваються майже повністю, добре йде клювання на ляща, карася і хижу рибу. Але до кінця місяця він поступово знижується.

2) З моменту цвітіння липи (кінець червня) і до кінця липня риба йде важче. Це пов’язано з високими температурами. Радимо рибалити рано вранці (до сходу сонця) або пізно вночі. Добре реагує в цей період язь, піскар, йорж, карась, краснопірка та інші.

3) До кінця серпня, коли спека вже потихеньку спадає, а вода остигає, починає клювати хижа риба: судак, жерех, язь і інші.

      Коли ви визначитеся з найбільш сприятливим часом для риболовлі та відпочинку, слід задуматися про вибір місця. З ним теж все не так просто. Риболовля влітку на Дніпрі виграє в порівнянні з іншими місцями завдяки великій кількості плавнів, в яких любить жити риба.

      Щоб вибрати вдале місце для лову, потрібно врахувати чимало чинників: величину річки, літній період, глибину, власне визначитися з уловом і, звичайно, звернути увагу на заборони.

  Хороших і зручних місць для лову досить багато на Дніпрі. Якщо ви вже вибрали ділянку з швидкою течією, знайдіть на ньому саме тихе місце. Якщо все навпаки і здається, що навколо вода «стоїть», знайдіть бистрину і обживати там. Шукайте будь-яку рослинність, затоплені дерева і корчі. Як правило, хижа риба шукає укриття, в яких можна сховатися і потім звідти нападати. Літня риболовля в пониззі Дніпра  буде особливо цікавою, тому що в цій мережі проток, заток, які поділяють заплавні острівці, скупчується величезна кількість риби різних видів.

        Приїжджаючи в екоклуб Savage  , який знаходиться в пониззі Дніпра, Ви можете  орендувати човен  або  катер  і відправитися в місця глибше.  В и  також можете взяти з собою єгеря, який би показав найбільш уловисті куточки. А якщо зіставити всі перераховані вище поради, то улов у вас в сачки! Але тільки після грамотної прикормки, звичайно.

         Прикормка для річки може бути жива і рослинна. З живої найкраще опариш, черв’як, коник, муха, хрущ, ручейник і живець (маленька рибка для приманки великих хижаків). З рослинних наживок найкраще піде перловка, кукурудза, горох, хлібний м’якуш. Риба просто обожнює запах гороху. Звичайно, можна не напружуватися над «приготуванням» підгодовування, а просто її купити.

           З огляду на всі ці невеликі поради, можна отримати справжнє задоволення від риболовлі. Головне бути уважним і звертати увагу на деталі!

Вдалої риболовлі!