В очікуванні весни … Риболовля вже зовсім скоро!

Як тільки починає танути лід, і ласкаве сонечко пробуджує все живе, хочеться зробити перший виїзд на пікнік. На сьогоднішній день найпопулярнішим хобі серед українців і не тільки, стала  рибалка навесні . Особливо, така тенденція простежується в південних регіонах, які розташовані на берегах найбільшої річки нашої країни – Дніпра. Цей дивовижний край вражає своєю, по істині, чудовою природою, дивує кількістю проток, озер, гіллястих рукавів і дзеркальних лиманів. Що може бути краще  риболовлі ранньою весною в Дніпровських плавнях. Адже так приємно відчувати себе першовідкривачем, в той час як багато ще ховаються по своїх домівках, ви можете вже сидіти в човні, тихо захитався на водній гладі і уважно стежити за поплавком. А після, повернуться в місто і гордо хвалитися своїм першим уловом.

  Вже давно все знають, що ловля риби стала одним із сімейних захоплень, щоб ваш спільний відпочинок був більш комфортним, ми запрошуємо провести його у нас в  Екоклуб «Savage»  .

   Наш сучасний комплекс розташований в дельті могутньої ріки, серед мальовничих пейзажів, чудових панорам і  унікального ландшафту . Навколо численні протоки утворюють близько п’ятдесяти острівців, які захоплюють своєю красою, вони покриті зеленню і рясніють різними фарбами.

   Дніпро-Бузький лиман – це справжній рибний заповідник, справжні шанувальники всіх видів риболовлі оцінять різноманітний підводний світ, в якому мешкає понад вісімдесят річкових мешканців.

  Серед мешканців можна зустріти: щуку, окуня, сома, карася, коропа і інших представників південного узбережжя.

Для всіх рибалок нагадуємо терміни заборони на риболовлю в 2017 році:

   Початок заборони на риболовлю на території нашої країни починається з 1 квітня. На Дніпрі закон починає діяти з 10 квітня, в плавнях з 5 квітня по 15 червня.

Якщо Ви не встигли насолодитися риболовлею в березні до заборони, то не впадайте у відчай адже на території  екоклуба  «Savage»   є озеро, в якому Ви зможете порибалити. Видовий склад озера:   короп, товстолоб, карась, білий амур і осетрові.

   Крім рибальства наш клуб пропонує широкий спектр та інших послуг. Вас чекають шикарні апартаменти з комфортними умовами. У номерах приємний інтер’єр, телевізор, кондиціонер, супутникове TV, міні-холодильник, чайник – ви будете почувати себе, як вдома.   

   У нас можна провести незабутні вихідні, наприклад, можна  взяти напрокат човен  і здійснити подорож по величному Дніпру, щоб ближче познайомитися з місцевою флорою і фауною.

  Після чого, господарі райдужно пригостять своїх відвідувачів смачними стравами домашньої кухні або ви можете організувати барбекю в спеціально обладнаних альтанках.

  У нас можна організувати вечірку з друзями, корпоратив, ювілей або будь-яке інше свято за вашим бажанням.

  Наш клуб-це гідний вибір, з радістю чекаємо вас!