Відпочивають на природі ВОСЕНИ!

Існує таке упередження, що найкращий відпочинок може бути тільки влітку. Насправді це не так, відпочинок восени може бути яскравим і незабутнім.

        У багатьох регіонах України у вересні-жовтні ще стоїть тепла, суха погода, а іноді нас радує комфортними високими температурами і «бабине літо». Тому відпочинок восени може Вас порадувати навіть більше, ніж літній відпочинок.

        Осінь – це прекрасна пора погуляти в лісі, насолодитися теплим сонцем, свіжим повітрям, красою червоно-жовтого забарвлення дерев і чагарників, вільними екологічними стежками та відсутністю міського шуму. Саме восени виходять найкрасивіші пейзажні знімки.

       Пікнік восени-це особлива атмосфера. Веселі посиденьки на мальовничих галявинах, що летять павутинки, промені сонця, що просвічуються крізь хмари, бої на купі опалого листя. І як же без мангала і страв на ньому. Шашлик або бургери, сулугуні або запечені овочі, гарячий чай або глінтвейн зігріють не тільки Ваше тіло, а й душу!

      З приходом осені настає найактивніша пора у любителів «тихого полювання». Справжні грибники не люблять вилазки в ліс влітку: через спеку та посуху грибів зазвичай небагато, а ось кліщів греблю гати Грузді збирають аж до перших заморозків, маслюки, вешанкі, сироїжки балують своєю урожаєм аж до жовтня-листопада, у вересні в лісах ще можна зустріти білі гриби і зеленушки.

       Справжнім чоловікам осінь дарує головний подарунок – хороша рибалка і відкриття сезону полювання. Що стосується риболовлі, то восени триває успішна ловля хижака, але мирна риба теж продовжує клювати. Особливо успішною буває ловля в похмурі, але «погожі» дні без опадів. Що стосується полювання, то саме восени дозволений відстріл водоплавної дичини, полювання на кабана, лисицю, вовка ,  зайця.

        Все це і навіть більше є в Екоклуб Savage.  Наш клуб розрахований для приємного проводження часу всією сім’єю, з друзями або колегами по роботі. Ми забезпечуємо своїм гостям найкращі умови:  комфортабельні апартаменти , облаштовані меблями і побутовою технікою; камінний зал, де завжди можна насолодитися чашкою гарячого чаю; прекрасний осінній сад, розташований на території нашого екоклуба; прогулянки по Нижньодніпровському національному природному парку; альтанки для барбекю; рибалку; полювання і багато іншого. Наші гості завжди залишаються задоволені нашим сервісом.

Екоклуб Savage чекає Вас в гості!