Зимовий відпочинок на Дніпрі

Попереду вихідні, а на вулиці холодно, мороз і сніг, хто сказав, що в таку погоду не можна відпочити на природі? Одягайтеся тепліше, і зробите захоплюючу подорож в  еко клуб «Savage» . Це дивовижне місце розташоване в мальовничому Херсонському краї  в дельті Дніпра в селищі  Кізомис. Ця екологічно чиста зона знаходиться  в Нижньодніпровському національному природному парку, що, безумовно, забезпечує відвідувачам спокій далеко від галасливих мегаполісів. Це відмінне місце для зимового відпочинку сім’єю з дітьми.

    Дерев’яні котеджі знаходяться на закритій території, що охороняється. На базі чистота і порядок, навколо житлових корпусів багато вічнозелених рослин. Ніщо не завадить приємному відпочинку вам і вашим близьким – навколо тільки тиша, спокій і гармонія.

    Відпочинок взимку на річці  – це відмінне проведення часу, вибравши наш рибальський комплекс, ви не пошкодуєте. У Кізомисі дуже красива природа, плавні, річки, острови і озера! У водоймах живуть самі різні представники підводного світу, яких повно навіть у холодну пору року. Побувавши в цих місцях один раз, вам захочеться повертатися сюди знову і знову! 

    Наші комфортабельні апартаменти мають все необхідне: зручні ліжка з ортопедичними матрацами, гарячий душ, кабельне телебачення, безкоштовний WI-FI і інший сервіс.

  Заняття знайдеться у нас кожному, на будь-який смак. Для справжніх рибалок є  зимовий лов риби , маєш охоту з досвідченим єгерем, а після активних прогулянок на свіжому повітрі, ми пропонуємо своїм гостям погрітися в камінному залі і скуштувати смачні страви приготовані на дров’яної печі. У нас не буває нудно, ми задовольнимо бажання будь-якого гостя.

  Шикарний відпочинок без турбот – це до нас, еко клуб «Savage» – наш девіз «у природи немає поганої погоди», ми влаштуємо незабутній  зимовий відпочинок для всієї родини . Ви і ваші діти довго будуть пам’ятати веселий і захоплюючий уїк-енд.